Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir tesistur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında ortaklaşa iş yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak derunin çalışır. Tekebbür, çocuk sağlığı mevzularında marifet, ilmî istikşaf ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat derunin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çalışmalar yapmaktadır. Mehabetli başarıya imza atan iki Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Temelkanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında global ortaklaşa iş ortamında olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak ve çocuk sağlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, ilmî istikşaf ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme buyurmak derunin çalışır. Tekebbür, çocuk sağlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını izlem paha. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir hayat derunin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çalışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada koskocaman alkış toplamıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların sağlıklı ve adil bir hayat derunin vacip olan fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara ilişik politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerini isteklendirme paha. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve antraktştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında haber paylaşmasını isteklendirme paha. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında global bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en oflaz uygulamaları belirler. Tekebbür, çocuk sağlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri derunin çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde içtihatmeler yaparak çocukların henüz oflaz bir gelecek ortamında evetşamaları derunin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat derunin vacip olan ortamlar mevzularında çalışır. Tekebbür, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara ilişik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine olanak teşhisyan bir tesistur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://motokurye.name.tr/ https://ispartatarihi.name.tr/ https://bireyselsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al