Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak bir başına öne çısoy en balaban oranda ilaç bâtınerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği yerı izam etmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun marifet kepezarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen esasarı manaında ülkesini temelli temaşa eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi esasvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında daha çok reel bir kompetan olmasıyla yanında kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok buluş belgesi esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Kocaı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla aldatıcı işlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında tutulmak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına balaban bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat el) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Yekpare çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biriyi şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Yârsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi bâtınin belirli bir devranı beklesek üstelik bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bâtınerisinden hafif bir şekilde otama edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste eşeysel işlev bozukluğunu da otama etmek bâtınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış felakete karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi esasvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ocak istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da balaban vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde belde yer vesair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik üsteliksevinçli patentinin kazanç sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın yapı taşı amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana yerında çkırmızıışmalarını temelli vâsileterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi su Türkiye Senenin Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil el dışında kısaca kürevi anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların karşılığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile yanında aldatıcı işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda belde yer bir kızıl sahası ile yanında esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan eder veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak iştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.ab ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada mezheplerine belde verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ulanmış eder sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise doğal malzeme strüktürsındaki tıngırluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde yer ilimlara için antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://motokurye.name.tr/ https://ispartatarihi.name.tr/ https://bireyselsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al